Cece Okul Kıyafetleri

Okul kıyafetleri konusunda ülkemizde tek çatı altında üretim yapan Cece Tekstil geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlara tam cevap vermektedir. Üretimi yapılan başlıca ürünler; triko, süveter, ceket, hırka, etek, bluz, pantolon, gömlek, lakos, jile, forma, kravat, flar, önlük, badi, okul arması ve rozettir. Bir öğrencinin ihtiyacı olan giysi ve forma için profesyonel çözümler üretmektedir. İzmir 'de 3000 m² kapalı alana kurulu modern tesislerinde yüksek teknolojiye sahip geniş makina parkuru ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış kalifiye personeli ile eğitim ve işçi kıyafeti sektörüne yönelik triko ve kumaştan imal edilen her türlü kıyafeti üretmektedir.

Cece Tekstil makina parkurunda 4 adet nakış makinası ve 130 adet konfeksiyon makinası bulunmaktadır. Aylık 160.000 adet üretim kapasitesine sahip olan firmamız sizden gelen talepler doğrultusunda sürekli kapasitesini arttırmaktadır. İplik girişinden nihai ürüne kadar, modelleme, örme, aplike, konfeksiyon ve aksesuar başta olma üzere üretimin her aşaması bünyemizde bulunmaktadır. Hazır giyim ve triko okul kıyafetlerinin yanında lacost, selanik, 2 iplik, 3 iplik, ekose kumaşlarınızıda bizden temin edebilirsiniz. Ürettiği ürünlerde sürekli müşteri memnuniyeti odaklı üretim yapan Cece Tekstil okul kıyafetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca size sunduğumuz beden ölçü tablosuna göre bedenleri belirleyebilirsiniz. Bizlere yılın 12 ayı sipariş verebilirsiniz.

Firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ve günümüz iş hızına gösterdiği uyumla, okul sektöründeki kuruluşların ilk tercihleri arasında olmaktan mutluluk duymaktadır.

Ürünlerimizde kansorejen madde bulunmamaktadır. Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.

Cece Tekstil
Cece Tekstil
Cece Tekstil
Cece Tekstil
Cece Tekstil
Cece Tekstil